Досвідчений український військовий прокоментував ситуацію з підготовкою окупантів до анонсованого президентом України та Генштабом наступу ЗСУ. Олексій Гетьман перерахував ті заходи, які сьогодні вживає ворог на окремих ділянках фронту.

Ветеран російсько-української війни поділився відомою йому інформацією:

“Вони це чують, вони це розуміють, вони прораховують такі варіанти. Про це свідчить те, що окупанти в Криму будують фортифікаційні споруди. Риють окопи. На лівому березі річки Дніпро (на Південь від Херсона) вони намагаються зміцнитися”.

Також Олексій Гетьман перерахував напрямки фронту, де армія РФ очікує на початок контрнаступу українських військ:

“Так само далі на Схід вони роблять фортифікаційні споруди, тобто вони розуміють, що ми, швидше за все, атакуватимемо на Півдні вздовж Азовського узбережжя, щоб перерізати постачання з материкової Росії по суші військ та зброї до Криму і цього угрупування, що залишилося на захід від Азовського моря. Вони це розуміють, вони готуються до таких наших дій”.

Військовий експерт нагадав, що Генштаб вирізняється непередбачуваністю дій, тому ще не відомо, де саме буде контрнаступ ЗСУ.

Потім Олексій Гетьман наголосив, що більшість зарубіжних аналітиків саме Південний напрямок вважають оптимальним для проведення контррозвідувальних дій.