Окружний прокурор Манхеттена наполягав на арешті Дональда Трампа у п’ятницю, але через “безпрецедентний” характер обвинувачення представники експрезидента США просять узгодити умови здачі політика з представниками суду та Департаментом поліції Нью-Йорка.

За даними журналістів, адвокат Трампа Джо Такопіна підтвердив, що переговори між сторонами тривають і мільярдер сам здасться офісу прокуратури Манхеттена, але точної дати не назвав.
Підписуйтесь на телеграм – всі новини там, а ми продовжуємо

В Politico зауважують, що варіант спротиву арешту з боку Трампа є малоймовірним, але варто звернути увагу на слова губернатора штату Флорида Рона ДеСантіса. Після висунення обвинувачень прокуратури проти однопартійця-республіканця він заявив, що Флорида, враховуючи “сумнівні обставини справи”, не сприятиме екстрадиції Трампа.
Нагадаємо, 30 березня велике журі присяжних Мангеттена вирішило висунути Трампу кримінальні звинувачення. Їхній точний зміст невідомий, але справа зосереджена на виплаті грошей порнозірці Стормі Деніелс під час його виборчої кампанії 2016 року.

Історія, що фігурує у справі, почалась у 2006 році, коли порноакторка Стормі Деніелс зустрілася з Трампом на благодійному гольф-турнірі й він заплатив їй за секс у готелі біля курортного озера Тахо.

Прокурори вважають, що у жовтні 2016 року, у розпал президентської кампанії, порноактриса отримала в рамках угоди про нерозголошення принаймні $130 тисяч, які насправді були призначені на фінансування передвиборчої кампанії Трампа. Це кримінальний злочин, за який за законами штату Нью-Йорк загрожує до чотирьох років ув’язнення.