Російські війська на правому березі Херсонської області на сьогодні є заблокованими. У них великі проблеми з логістикою та забезпеченням передових підрозділів. Проте окупанти намагатимуться утриматися на цій території фактично до свого повного знищення. Таку думку в ефірі ТСН висловив військовий експерт Олександр Коваленко.

“Щодо Херсонської області, то росіяни на сьогодні перебувають на правому березі в патовій ситуації. Я би навіть назвав цю ситуацію патово-суїциїдальною. Тому що вони самі дуже добре розуміють, що вони там заблоковані”, – повідомив експерт.

За його даними, водночас все російське командування робить усе, щоб продовжувати утримувати хоча б якийсь контингент на правому березі. 

“Тому вони навіть забезпечують на сьогодні постачання через залізничний Антонівський міст паливно-мастильних матеріалів. Вони налагодили там перекидання, імітацію трубопроводу, через який вони намагаються це постачання відновити. Вони намагаються відновити Новокаховський міст – також, щоб використовувати його для транспортування сил та засобів саме з лівого на правий берег”, – розповів Коваленко. 

Він зазначив, що в російських загарбників великі проблеми саме з логістикою, з забезпеченням передових підрозділів. 

“Вирішити вони їх насправді не зможуть. В них немає на це ресурсу, вони технічно та технологічно до цього не готові. Але вони будуть намагатись утриматися на цій території фактично до свого повного знищення”, – прогнозує військовий експерт.