Лідер партії "Батьківщина" отримала подарунок від народного депутата, який натякнув їй на те, що їй варто відмовити від участі в боротьбі за президентське крісло.

Депутат Ради від партії Порошенка Олексій Гончаренко відправив Юлії Володимирівні в подарунок джинси в надії на те, що вона не буде претендувати на місце президента. Про презент для Леді Ю нардеп розповів на своїй сторінці в Facebook.

Гончаренку сподобалося висловлювання лідера групи "ОЕ" Святослава Вакарчука, який заявив, що в джинсах він зробить набагато більше, ніж в краватці. Відправляючи подарунок Тимошенко, депутат висловив надію на те, що вона вибере джинси і перестане мучити себе і країну своїми президентськими амбіціями.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Також, варто зазначити, що шоумен Володимир Зеленський, екс-глава Служби безпеки України Ігор Смешко і колишня "регіоналка" Інна Богословська офіційно стали кандидатами у президенти. Відповідне рішення було прийнято на засіданні ЦВК сьогодні, 30 січня. Зауважимо, що тепер кандидатів у президенти стало 26.