Міністр оборони України Олексій Резніков розповів про те, коли буде можливо розглянути питання про переговори з Росією. На його думку, РФ повинна пройти шлях від країни-агресора, до країни, що розвивається.

Про це глава Міноборони зазначив в інтерв’ю одному із видань.

Говорячи про пропозицію Еммануеля Макрона про мирний план за участю Китаю, він сказав: “Кожен лідер країни бачить себе зафіксованим в історії – що він у результаті досяг миру. Це вже не мир в одній країні, це мир у світі. Усі хочуть своє лідерство виявити. Якщо Китай сказав: “Ми гравець”, відповідно знаходиться гравець, який готовий нас представляти, мовляв: “Ну, давайте поговоримо”.

Разом з тим говорячи про ймовірність переговорів про мир, співрозмовник сказав, що на них повістку диктуватиме Україна.

“Говоритиме: “Ми хочемо, щоб за нашим столом сіли американці, британці, французи, німці, турки, поляки. Ми хочемо, щоб це була коаліція країн, які готові взяти на себе зобов’язання забезпечити нам безпеку завтра”. Просто фасилітатор нам не потрібний. Ми впораємося без фасилітатора”, — зазначив міністр оборони.

Разом з тим пропозиції про початок мирних переговорів, які звучать останнім часом на міжнародній арені, він назвав свідченням послаблення ресурсів агресора.

Та підкреслив, що відновлення повноцінного дипломатичного і торгового співробітництва з РФ можливо тільки після зміни правлячого режиму у РФ.