Комічні артисти студії “Квартал 95”, які заспівали скандальну пісню з хором імені Григорія Верьовки, присвятили ще один номер колишній главі Нацбанку України Валерії Гонтаревій.

Прес-секретар фракції “Слуга народу” Юлія Палійчук в Facebook повідомила, що “Квартал 95” вибачається за Гонтареву і закликала дивитися новорічне шоу.

Зі сцени актори передали екс-главі НБУ “полум’яний привіт”.

“У жінки прошу вибачення, знову збудуємо дачу вам, гроші зберуть на картку, на” Дельта Банку “картку. Те, що звучала пісня ця, вибачте лисого дурня в ім’я сина і отця, пресвята погорілиця”, – заспівав Євген Кошовий в парі з яким працював на сцені Олександр Пікалов.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський коротко прокоментував скандал навколо хору імені Григорія Верьовки, який висміяв підпал будинку колишньої глави Нацбанку Валерії Гонтаревої.

Про це розповів в коментарі Катерині Осадчій актор студії “Квартал 95” Олександр Пікалов.

“Я написав йому:” ну що? “. Він сказав:” отож “. І все. Це гумор, це жарти. Це жарти, потрібно на це дивитися якось легше. Але мені здається, що, якщо Володимир Олександрович сьогодні не був би президентом країни, цей номер зайшов би, все б сміялися і не було б ні зауважень, ні проблем – нічого “, – сказав Пікалов.