Окупанти намагаються здійснювати тиск на всій ділянці Бахмутського напрямку, але їм не вдається досягти успіху.

Про це повідомив майор Збройних Сил України, заступник командира 3 окремої штурмової бригади Родіон Кудряшов у своєму виступі на українському телеканалі. Він відзначив, що ситуація на Бахмутському напрямку залишається незмінною, і ворог намагається здійснювати тиск за допомогою артилерійських обстрілів, а також рейдових і штурмових операцій піхоти.

Як наголосив Кудряшов, тактика застосування військ на Бахмутському напрямку і серед українських захисників, і серед окупантів змінюється.

На тактику ведення бойових дій впливають погодні умови. Поля та посадки стали «сірими», тому немає укриттів, які дозволили б проводити приховані дії піхоти.

Також ситуацію змінює використання сучасних засобів. Це і FPV-дрони, і дрони зі скидами. Загалом ситуація напружена, але ЗСУ повністю її контролює. Думаю, зараз минуть певні етапи зміни погодних умов і бойові дії знову розкрутяться на 100%. Думаю, що Бахмутський напрямок буде дуже гарячим, – розповів військовий.

Відомо, що зараз як українські військові, так і ворог менше використовує техніку через погодні умови. У бойових діях більше застосовують піхоту. Також триває укріплення та посилення фортифікаційних споруд на передньому краї. Все знову-таки через те, що зі зміною погоди позиції втрачають маскувальність.