На ранок! Термінове звернення: Кім приголомшив – питання життя і смерті! Перші деталі!

Миколаєву вкрай необхідна зброя. Про це повідомив очільник Миколаївської обласної адміністрації Віталій Кім. Про це він сказав у коментарі журналістці телеканалу CNN Ерін Бернетт.

Чесно кажучи, нам потрібна зброя і вона нам потрібна прямо зараз… Наші люди помирають кожен день. Щодня, поки ваша зброя йде до нас або не йде до нас, у нас помирають люди. Особливо на Сході України. Це велика проблема. А росіяни, тим часом, атакують нас ракетами, скидають касетні бомби. І головна проблема в тому, що мирні люди помирають щодня. Нам потрібна зброя, і вона нам потрібна дуже швидко, – повідомив Кім.

Ще однією проблемою в області є тіла російських окупантів. Кім розповів, що за останні два тижні вони зібрали трупи, розмістили їх у рефрижераторах і відправили їх на північ країни.

На сьогодні ми вже майже прибрали нашу територію від трупів росіян. Але на лінії атаки ми не можемо їх забрати, ми не знаємо, скільки їх там, – повідомив Кім.

Додамо, що раніше керівник Миколаївської ОВА Віталій Кім позитивно оцінює ситуацію щодо російського вторгнення. За його словами, все йде за планом українських захисників, ситуація покращується.