Збройні сили України продовжують свій наступ практично на всіх напрямках. Тож зараз стало відомо про новий населений пункт, де окупанти потраплять в оточення.

Про це розповів військовий експерт, полковник ЗСУ Роман Світан в ефірі одного з телеканалів

Окрім того, він у деталях описав те, як ЗСУ звільнятимуть Луганську область від окупантів.

Також український військовий дав прогноз щодо термінів створення бійцями ЗСУ нового «котла», назвавши населений пункт, де його буде створено.

«Від Макіївки Луганської області рухаються на Схід, перерізають дорогу між Сватово та Кремінною, між Сватівським гарнізоном та гарнізоном Кремінна-Рубіжне-Сєвєродонецьк. Я думаю, буде проведено захід у тил і Сватівського угруповання з боку Макіївки, і вихід з боку Макіївки, прорив фронту…

Швидше за все, буде такий самий прорив, як був у районі Балаклії і далі вихід на оперативний простір. Українські війська зайдуть і до тилу Сватівського угруповання, і до тилу угруповання Рубіжне-Сєвєродонецьк».

Поділившись своєю думкою з приводу контрнаступу українських військових на Луганському напрямку фронту, Світан додав:

«Сватівське угруповання ще з півночі, де наш плацдарм, який розвивається, його з півночі також візьмуть у «кліщі». Тому найближчий котел, який ми почуємо — це буде Сватівський котел. Це буде протягом, мабуть, цього тижня».