Сьогодні за погодженням з процесуальним керівником – прокурором Рівненської місцевої прокуратури лікарю-хірургу КЗ «Рівненська обласна дитяча лікарня» повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачене ч. 2 ст. 140 КК України (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому). – повідомляє Корупція.Інфо

Про це власкору IA ZIK повідомили в прес-службі прокуратури Рівненщини.

Під час досудового розслідування встановлено, що лікар-хірург КЗ «Рівненська обласна дитяча лікарня» у листопаді 2015 року під час чергування в медичному закладі через недбале та несумлінне ставлення до своїх професійних обов’язків не надав належну медичну допомогу 5-річному хлопчику, доставленому з високою температурою тіла, внаслідок чого той помер. Правильне та своєчасне лікування дитини в лікарні могло б зберегти їй життя.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Рівненським відділом поліції ГУНП в Рівненській області. Вживаються заходи щодо всебічного, повного та об’єктивного дослідження всіх обставин кримінального правопорушення.

Хід розслідування перебуває на контролі керівництва Рівненської місцевої прокуратури та прокуратури Рівненської області.

За вказаний злочин передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.