Подружжя Бєлових були на пенсії та проживали в Одесі. Розміщували фотографії у соцмережах разом з родиною, онуками, із подорожей. Їх донька живе у США, виховує трьох дітей.

Про їх загибель відомо, що кривава стрілянина сталася в Інгульському районі Миколаєва біля Ленінського районного суду 30 січня близько 15:00. Жінка загинула на місці, чоловік – у кареті швидкої допомоги, пише "ТСН".

За версією поліції, жертви судилися з 52-річним Герасимом Багірянцем через боргові зобов'язання. Він 10 років тому позичив у подружжя Бєлових близько 2 млн грн під відсотки, але гроші не повернув. Коли суд ухвалив рішення повернути борг подружжю, підозрюваний витягнув з автівки гвинтівку і застрелив їх на вулиці.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Злочин потрапив на відео з камер спостереження. Там видно, що біля стрільця весь час бігає син.

 

Варто зазначити, що одесит Михайло Бєлов, якого із дружиною розстріляли в Миколаєві, попереджав про погрози. Чоловік неодноразово звертався в поліцію, що його хочуть убити.

Інгульський (Ленінський) райвідділ поліції відкрив кримінальне провадження за статтею "невиконання судового рішення". Справу порушено за заявою Михайла Бєлова.