Українців складно об'єднати для вирішення економічних проблем, проте вони легко виходять на вулиці, коли бачать обман і несправедливість. Про це в ефірі програми "Український формат" на телеканалі Newsone заявила головний редактор видання "Гордон" Олеся Бацман.

"Зверніть увагу, що українці – чудові люди, яких за свої економічні права (коли йдеться про болючі для своєї кишені або холодильника питання) складно об'єднати. На відміну від людей у Німеччині або Франції, які конкретно прописують пункти й хочуть домагатися конкретних фінансових пільг або вигод", – сказала Бацман.

Вона назвала українців романтиками й висловила думку, що громадянське суспільство в Україні виконує ту функцію, яку у США виконує закон.

"Українці – це люди-романтики, які, коли бачать несправедливість або обман, вони відразу піднімаються. Коли мені кажуть, що до влади в Україні може прийти проросійський президент і країну повністю поглине [президент РФ Володимир] Путін уже напевно, я опоную і кажу: "Люди, ви недооцінюєте роль громадянського суспільства. Тому що саме громадянське суспільство в Україні виконує ту функцію, яку в Америці, наприклад, виконують закон і побудована система", – підкреслила Бацман.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

На її думку, українці не дадуть утриматися при владі прокремлівському президенту в разі його перемоги на виборах.

"В Україні роль стримувань і противаг виконують українці. Тому хай який президент прийде, який захоче лягти під Путіна, йому українці цього зробити не дадуть, вони просто його скинуть", – додала журналістка.

Вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року.