kobzon_mozgovy-640x341

Після того як за наказом Кремля ліквідували дуже норовливого ватажка терористів (про що каже і українська влада, і поплічники вбитого, і Гіркін), Москва пустила дезу про свою непричетність. Благо в українському інтернет-середовищі знайшлися бажаючі взяти на себе смерть бандита, котрий має відношення до смерті сотень патріотів.

За справу затято взялися прокремлівські журналісти, Плотницький змінив гнів на милість та Йосип Давидович підоспів з піснями та промовами, констатують Патріоти України. Новину передає Корупція.інфо
 Російський співак Йосип Кобзон на концерті в тимчасово окупованому Луганську заспівав пісню в пам’ять про ліквідованому ватажка терористичного угруповання “Привид” Олексія Мозгового. За їх інформацією, на концерті були присутні близько двох тисяч жителів Луганська. 
Також на заході був вождь “ЛНР” Ігор Плотницкий. 

“Йосип Давидович, ваш приїзд для нас – це завжди як ковток холодної води в спекотний полудень. Всі говорять, що коли нам важко, приїжджає Кобзон. А нам дійсно важко, тому що в суботу … вбили одного з найвидатніших командирів ЛНР Олексія Мозгового “, – заявив ставленик Путіна. В пам’ять про Мозгового Кобзон заспівав пісню “Командир”.

Відео. Обережно, пропаганда!