У четвер, 7 січня, на самісіньке Різдво помер чемпіон Олімпійських ігор Володимир Кисельов. Останнім часом володар золотої нагороди Літніх Олімпійських ігор 1980-го року важко хворів.

Трагічну новину повідомив на своїй сторінці у соцмережі facebook заступник міського голови Кременчука Руслан Проценко.

“Сьогодні не стало Олімпійського чемпіона, почесного громадянина Кременчука Володимира Кисельова. Царство небесне. Вічна пам’ять легенді…”, – йдеться у повідомленні.

Сьогодні не стало Олімпійського чемпіона, почесного громадянина Кременчука Володимира Кисельова.

Царство небесне. Вічна пам’ять легенді…

Опубликовано Ruslan Protsenko Среда, 6 января 2021 г.

 

Нагадаємо, Володимир Вікторович Кисельов народився 1 січня 1957 у Мисках, що в Кемеровській області Російської РФСР. Він є українським легкоатлетом російського походження, олімпійським чемпіоном. У 1996 році став Почесним громадянином Кременчука.

Зазначається, що Володимир Кисельов тренувався у спортивному товаристві “Авангард” у Краматорську. Свою золоту олімпійську медаль та звання олімпійського чемпіона виборов на московській Олімпіаді в штовханні ядра, виступаючи у складі збірної СРСР.

Нагадаємо, безстрашний воїн ЗСУ отримав “бойове хрещення” просто на День Незалежності: “Ціла батарея артилерії…”. Він вважає, що це справа для справжніх чоловіків.