Дружина секретаря РНБО Анна Турчинова заявила, що в Україні гендер – це не відстоювання рівності прав чоловіка та жінки, а боротьба з гетеросексуальністю та створення нового типу людини, яка наділена свободою обирати та втілювати в життя свою сексуальну ідентичність незалежно від біологічної статі, передає Корупція.Інфо

Про це вона написала у своєму блозі.

«Маніпулюючи поняттям «свобода», представники цієї ідеології створили своє лобі у ООН та ЄС і почали наступ на традиційні цінності –  духовність, сім'ю, повагу до літніх людей, роль батьків, розуміння своєї приналежності до тієї статі, яка була в тебе від народження,  роль чоловіка та жінки у суспільстві. Тобто того, що є визначальним у будь-якому не тільки демократичному, але і духовному суспільстві. Більше того. Вони  чомусь,  вирішили, що в них є абсолютне право вказувати усім іншім як треба жити, як виховувати дітей і навіть, які слова можна використовувати , а які – ні. Зауважу, що мова не йде про нецензурну лексику. Але і це не все. Вони вирішили, що мають право займатись рецензуванням шкільних підручників, вносити правки та надавати поради, що на їх думку треба змінити», – написала Анна Турчинова. 

Дружина секретаря РНБО зауважила, що ті, хто проводив гендерну експертизу шкільних підручників, не мають належної освіти.

«Є в нас така собі державна установа Інститут модернізації змісту освіти, яка, судячи із сайту, займається рецензуванням  шкільних підручників. При цій установі працює антидискримінаційна комісія, яка і лобіює гендерну ідеологію. До її складу входить 21 особа. З них –  12 осіб із науковими ступенями, а це – філологи, філософи Які в них є наукові праці – теж невідомо.   Тут ви побачите і лаборантів, і вчителів якогось гендерного інформаційно-аналітичного центру  «Крона» , асистентку  факультету соціології, благодійну організацію «Мережа», координатора від «Амнесті Інтернешнл» і завідувача бібліотеки. В мене питання: хто ці люди? Чому, взагалі, підручники мають проходити незрозумілу гендерну експертизу? Хто обирав цих людей і за яким принципом  це здійснювалось», – написала Анна Турчинова.

Жінка також поцікавилась: чи згодні батьки, щоб вони «були не батьками, а родичем №1 та родичем №2»?

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

«Гендерна ідеологія спрямована на ліквідацію класичної моделі сім’ї. Хто вирішив, що традиційні ролі жінки і чоловіка в сім‘ї – це погано?  В Україні швидкість населення скорочується просто катастрофічними темпами. За останніми даними, нас вже тільки 42 мільйони. Гендерна ідеологія руйнує сім'ю, як оплот любові, безпеки, надійності, захисту, розуміння і духовного тепла. В країні, яка у прямому сенсі , захищає свою територію, яка захищає своє право на існування, відстоює свою ідентичність, де на  фронті гинуть чоловіки та жінки – розповсюджувати цю антинаукову ідеологію, яка призведе до вимирання – це просто злочин», – заявила дружина Турчинова.