У питанні відносин з Росією позиції країн Європи відрізняються. Водночас деякі держави принципово протидіють Кремлю, через що не готові до переговорів з Володимиром Путіним.

Про це в ефірі програми “Між іншим” розповів німецький політолог Ігор Ейдман. Він зазначив, що мовиться про ті країни, які мають власний різко негативний досвід комунікації з Кремлем в російському та радянському варіанті.

“Прибалтійські країни та Польща (не готові домовлятись з Росією – ред.) – найбільш послідовні країни”, – сказав політолог.

Він зазначив, що мовиться також й про Велику Британію, яка орієнтується більше на Сполучені Штати Америки, ніж на Євросоюз.

“Якщо брати до уваги власне європейські країни, то тут Нідерланди показують (позицію проти домовленостей –ред.) принципово, значною мірою через трагедію з Boeing – надто багато громадян цієї країни загинуло від рук путінських бандитів”, – сказав Ігор Ейдман.

Інші країни загалом демонструють готовність до компромісу, й Німеччина з Францією – не найгірший приклад, позиція Італії ще більш лояльна до Кремля, сказав політолог. У відповідному питанні він також звернув увагу на такі країни як Греція, Кіпр та Угорщина.

“Ситуація доволі складна, причини – це категоричне небажання європейців йти на якісь зіткнення, різкі кроки на якісь чи насильницькі дії, спроба домовитися за будь-яку ціну з будь-яким бандитом”, – сказав Ейдман.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.