Як розповів 24 каналу російський публіцист зі США Андрій Піонтковський, саме ці 6 дні будуть вирішальними для війни Росії з Україною.

“Це буде 6 днів, коли рішення цієї війни – неминуча поразка Росії, буде закріплена заявами всіх провідних лідерів світу і оголошена всьому світу”, – сказав Піонтковський.

Публіцист вважає, що оточення в кремлівському бункері вже не зможе себе обманювати.

Я б сказав, що це 6 днів, які вирішать результат війни. Але це неправильно, адже результат вже давно вирішений,– сказав він.

Публіцист зазначив, що останнім часом Захід серйозно переоцінив російську армію.

“Днів 10 тому всі джерела західних розвідок попереджували нас про наступ Росії, який готується. Ось це і сталося біля Вугледару. Їх танкова армада показала те саме, що й полководці демонстрували на початку війни під Києвом, в Сумах, Чернігові”, – заявив він.

Піонтковський припускав, що саме цей розгром дуже сильно вразив міжнародних партнерів. Нині ж західна розвідка попереджує про ймовірні військово-повітряні атаки на Україну. І українська розвідка це підтверджує.

“Путін зібрав всі свої, як він любить казати чомусь, “повітряно-космічні сили” на кордоні України, і кине їх. Танкова атака захлинулася, тепер от, напевно, до 21 (лютого) вони там гарячково думають про яку ж “перемогу” заявити”, – розказав Піонтковський.

Він вважає, що росіяни сподівалися взяти Бахмут. Утім, нині російська армія може заявити хіба що “про історичне взяття” села Парасковіївка, що в Бахмутському районі.

“Тому вони кинуть всю цю повітряну армаду, але абсолютно впевнено всі західні джерела запевняють, що це скінчиться таким же провалом”, – додав публіцист.