наручники

Яворівський районний суд Львівської області виніс вирок сорокарічному військовослужбовцю однієї з військових частин Львівщини, який побив до смерті співслужбовця через дезертирство.

Про це повідомляє Корупція.інфо з посиланням на прес-службу військової прокуратури Західного регіону України.

У суді доведено, що 15 лютого 2015 року рядовий самовільно залишив місце служби та вирушив у напрямку автозаправки при автомобільній дорозі Яворів-Немирів. На його пошуки відрядили дві групи, одній з яких вдалося наздогнати військового та вмовити його повернутися. У цей же час до них підбіг інший рядовий та, будучи невдоволеним виконанням наказу командира щодо пошуку зниклого військовослужбовця, бажаючи провчити останнього, умисно наніс військовослужбовцю численні удари рукою і ногою. Отримані тяжкі тілесні ушкодження призвели до смерті останнього.

Як повідомив військовий прокурор Львівського гарнізону Михайло Верцімага, 5 червня суд визнав винним рядового П. за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) та ч. 3 ст. 406 (порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності відносин підлеглості) Кримінального кодексу України. Злочинцю призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком 7 років. У судовому засіданні обвинувачений свою вину в інкримінованому злочині визнав повністю.