32_main

На Закарпатті під Мукачевим військові беруть у кільце гору Явірник, де, ймовірно, переховуються бійці "Правого сектору".

Новину передає Корупція.Інфо з посиланням на Українську правду.
Як повідомляє видання "Закарпаття онлайн" з посиланням на місцевих мешканців, антитерористичний штаб з Мукачева зосереджує сили на Великоберезнянщині: силовики концентруються між н.п. Великий Березний і с.Забродь.

"Під греко-католицьким монастирем Святого Миколая розташувалися 3 броньовики "Кугуар". Два аналогічні броньовики стоять у с. Мирча. Окрім того 2 вертольоти висадили велику групу в районі біля Чорноголової. Судячи з цих маневрів, військові беруть у кільце гору Явірник", – йдеться у повідомленні.Разом з тим сержант батальйону "Донбасс" Євген Шевченко (частина батальйону залучена до боротьби з контрабандою на Закарпатті), повідомив у Facebook: "В області розпочалася спецоперація з нейтралізації членів ПС, які переховуються та останні кілька днів перебували у лісі біля с.Великий Березний".

"Зараз група (бійців ПС), яка переховується, пересувається в бік с.Забрідь. У небо піднято вертольоти. Прибувають додаткові підрозділи Нацгвардії. Намагаються затиснути кільце", – зазначив він

з1 з2