Особі, яка намгалась дати голові Фонду держмайна хабар у розмірі 800 тисяч доларів, повідомили про підозру у вчиненні злочину.

Про це повідомляє прес-служба Фонду держмайна.

“Розслідування цього злочину розпочато детективами НАБУ в червні, за заявами голови Фонду державного майна Дмитра Сенниченка та його позаштатного радника Ольги Батової”, – йдеться у повідомленні.

Розмір хабара – 800 тисяч доларів – за:

 

 

  • продовження дії договору між приватним підприємством і одним з акціонерних товариств, що зараз перебуває у розпорядженні Фонду (200 тисяч);
  • призначення [певної людини] на посаду голови правління того ж акціонерного товариства (500 тисяч);
  • призначення [певної людини] на посаду голови правління ще одного акціонерного товариства з часткою державної власності, що перебуває у розпорядженні Фонду (100 тисяч).

“Кошти зловмисник мав намір передавати частинами готівкою, через позаштатного радника голови Фонду Ольгу Батову, яка одразу після отримання пропозиції неправомірної вигоди сповістила про це правоохоронні органи”, – додали у Фонді держмайна.

Зазначається, що підозрюваного викрили 9 липня 2020 року “на гарячому” та затримали одразу після передачі ним першої частини хабара.