Стало відомо, що у ніч на вівторок, 5 липня, українські військові знищили російський військовий склад у тилу – у місті Кадіївка Луганської області.

Кадри з місця публікує Telegram-канал DeepState.

Черговий “приліт” стався приблизно за 30 хвилин після опівночі. Після вибуху розпочалася масштабна детонація ворожих боєприпасів, яка тривала кілька годин.

Влучання у військовий склад в Кадіївці підтвердили джерела “24 каналу”. Вони уточнили, що склад був розташований у Кадіївці в районі ЗБВ (Залізобетонні вироби) (раніше місто називалося Стаханов). Він був одним з основних з постачання снарядів у напрямку Попасна – Сєвєродонецьк – Лисичанськ – Бахмут. Втрати росіян встановлюються.

Нагадаємо: як повідомлялося раніше, 4 липня в окупованому Донецьку пролунали вибухи. У районі залізничного вокзалу виникла пожежа з великими клубами диму. Є інформація, що було знищено склади боєприпасів.

А в ніч на 4 липня українські військові із системи залпового вогню HIMARS підірвали великий склад боєприпасів ворога в глибокому тилу – у місті Сніжне Донецької області.