Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) завершив ліквідацію неплатоспроможного Брокбізнесбанку, який належав олігарху Сергію Курченку, який втік до Росії.

Про це йдеться в офіційному повідомленні відомства.

За інформацією ФГВФО, 10 червня ліквідатор банку-банкрута надав необхідні документи державному реєстратору про припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

У зв'язку з цим ФГВФО повідомив про завершення 10 червня виплат гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам Брокбізнесбанку.

Варто відзначити, що Брокбізнесбанк вів свою історію з 1992 року. До приходу Курченка установа входила до двадцятки найбільших українських банків. Однак до кінця зими 2013-2014 років банк збанкрутував, і в результаті його взяв під опіку ФГВФО. Влітку 2014 року НБУ вирішив ліквідувати Брокбізнесбанк через неплатоспроможність.

Раніше ФГВФО ліквідував неплатоспроможний Інтербанк. Прес-служба відомства повідомила, що всі вимоги кредиторів до банку, які були незадоволені через недостатність його майна, вважаються погашеними.