У травні українцям перерахують субсидії на новий опалювальний сезон.  Цього разу субсидія буде призначена тільки тим сім'ям, у яких станом на травень-червень не буде заборгованості за комунальні послуги.

 Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

 Літню субсидію будуть розраховувати на основі доходів громадян, отриманих у ІІІ-ІV кварталах 2018 року.  Сім'ї, які за станом на травень-червень мають борги за комуналку, будуть переведені на безготівкову монетизацію, за умови оплати боргу або укладення договору реструктуризації.

 Для призначення житлової субсидії з травня 2019 року громадяни можуть звернутися протягом травня-червня в Центр надання адміністративних послуг в своєму місті.

 За словами міністра Розенка, з 1 травня 90% субсідіантов перерахунок субсидій на новий опалювальний сезон буде здійснено в автоматичному режимі.

 Повторно з документами – Заявою і Декларацією про доходи необхідно буде звернутися: орендарям житла;  внутрішньо переміщеним особам;  сім'ям, яким субсидія була призначена не на всіх зареєстрованих, а фактично проживають в квартирі осіб;  сім'ям, в яких є непрацюючі люди працездатного віку, у яких або відсутні доходи, або вони менше мінімальної заробітної плати;  особам, члени сім'ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства.