Нардеп Чумак побоявся спілкуватися з киянами без охорони.

Депутат Верховної Ради Віктор Чумак зупинив власну прес-конференцію, не захотівши спілкуватися з киянами, повідомляє Корупція. інфо

На заході, присвяченому будівництву житлового комплексу на Микільській Слобідці в Києві, депутат хотів запропонувати конфіскувати землю, на якій зводять об'єкт. Але озвучити свою ідею так і не встиг.

Як тільки Чумак став говорити про те, що, на його думку, будівництво незаконне, інвестори, які прийшли на зустріч житлового комплексу, почали скандувати «Рейдер» і «Ганьба».

В результаті депутат припинив виступ і покинув зал, вирішивши окремо поспілкуватися з журналістами, які прийшли на прес-конференцію.

Коли ж інвестори підійшли до Чумаку, вимагаючи відповіді про свою долю, дорогу їм перегородили двоє чоловіків спортивної статури, які перешкоджали спілкуванню киян з нардепом, намагалися влаштувати бійку і виривали з рук людей плакати «Кличко! Захисти нас від комуністичної Чуми!» і «Чумак і Ко зривають Євробачення».

Інвестори заявили, що вони не згодні з пропозицією парламентарія, так як будівництво ведеться законно, але після втручання депутатів його довелося призупинити. При цьому комплекс зводиться навпроти Міжнародного виставкового центру, де в травні наступного року відбудеться Євробачення-2017.

За словами активістів, Чумак і його прихильники своїми діями можуть не тільки залишити людей без житла, а й ризикують зірвати процес створення набережної на прилеглій території, яку береться упорядкувати за свої кошти забудовник.

– З огляду на комуністичне минуле відставного генерала, а нині депутата Віктора Чумака гасло «все забрати і поділити» цілком йому відповідає. Однак ми не допустимо, щоб такі «слуги народу» намагалися підміняти собою закон, – підкреслила інвестор житлового комплексу Катерина Крючко. – Чумак як юрист не може не розуміти, що закон зворотної сили не має.

Активісти додали, що однозначно розцінюють дії Чумака як рейдерство, так як невідомо, хто стане власником землі після можливої ​​конфіскації.

Вони заявили, що продовжать відстоювати будівництво законними методами, але мають намір шукати вихід з ситуації, що склалася, тільки разом з міською владою.