Служба безпеки та ДБР зібрали доказову базу на чинного народного депутата України, який попри заборону для посадовців на виїзд за кордон під час війни поїхав відпочивати на острови в Індійському океані.

Йдеться про заступника голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, нардепа партії «Слуга Народу» 48-річного Юрія Арістова.

Про це ввечері 27 липня повідомили у пресслужбі СБУ.

Так, на підставі зібраних доказів Генеральний прокурор повідомив Арістову про підозру за ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення).

ДБР встановило, що нардеп вніс недостовірні дані про термін свого перебування за кордоном, щодо мети відрядження, країни перебування та часу повернення до України.

Це було зроблено для відпочинку нардепа з родиною в одному з готелів на території Мальдив, пише відомство.

«Для нелегального виїзду за межі України він вніс неправдиві відомості до офіційних документів для виїзду за кордон. Зокрема щодо терміну, мети та країни „службового відрядження“ народного обранця», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вчора у депутата від “Слуги народу” Юрія Арістова – провели обшуки. За даними слідства, з 5 червня до 22 липня Арістов був поза межами України. Спочатку він виїхав на три дні до Польщі. Потім депутат дистанційно відкрив лікарняний у приватному медзакладі Києва. Слідчі припускають, що до електронної системи внесли неправдиву інформацію про стан здоров’я нардепа.