Нардепів до стінки! ЗСУ не витримали: термінове попередження! ЗРОБИТИ НЕГАЙНО, доля України!

Росія щороку вкладає чимало коштів, аби дестабілізувати ситуацію всередині нашої держави. Останні місяці стали справжнім випробуванням для українців.

Особливо в інформаційній мережі ширилося чимало скандалів, зокрема серед політиків. Командир роти ударних БпАК «АХІЛЛЕС» 92-ї ОШБ Юрій Федоренко розповів, як військові ставляться до подібних сутичок.

«Інколи «дезу», яку закидують в наш інформаційний простір, засоби масової інформації підхоплюють, не розуміючи того, і це грає на руку противнику. Потрібно довіряти лише офіційним джерелам інформації, але весь час продовжувати аналізувати, слухати інші думки й робити свої висновки», – заявив командир.

Крім того, Юрій Федоренко наголосив, що:

«Результат буде тільки в єдності, коли ми спільно рухаємося до спільних цілей та перемоги, тоді ми зможемо забезпечити результат та здолати окупанта. Якщо ми будемо сваритися та обговорювати чвари, які відбуваються в кулуарах або в будь-яких інших місцях, це до добра не доведе».

Зазначимо, що мова йде про те, як Мар’яна Безугла у своїх дописах критикує Головкома ЗСУ за «радянізацію» української армії. Крім того, ключовий її закид стосувався того, що головком ЗСУ начебто «не зміг надати план задуму на 2024 рік». 

«Так, Головнокомандувач ЗС України не зміг надати план задуму на 2024. Ні великий, ні маленький, ні асиметричний, ні симетричний. Військові просто сказали, що їм треба забирати не менше 20 тисяч громадян на місяць. Ця проблема наростала влітку, як на Ставці, так і в Парламенті при плануванні бюджету на 2024», – написала Безугла. 

За словами народної депутатки, дискусія була непублічною. Водночас вона зазначила, що напруга наростала.

Нагадаємо, вибори в Україні проведуть тільки після завершення воєнного стану. До такої угоди прийшли всі політичні сили, представлені у Верховній Раді України.

Серед тих, хто підписав документ: Давид Арахамія від фракції «Слуга народу», Юлія Тимошенко від «Батьківщини», Ірина Геращенко як співголова фракції «Євросолідарність», Олександра Устінова від «Голосу» та представники різних інших парламентських груп.