Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що президента Російської Федерації Володимира Путіна усунуть від влади – “сам піде або не переоберуть”.

Президента Російської Федерації Володимира Путіна усунуть від влади. Про це 16 червня у бліц-інтерв’ю Obozrevatel повідомив перший президент України Леонід Кравчук.

“Я думаю, якщо така ситуація в Росії триватиме, Путін обов’язково буде усунений від влади – або сам піде, або не переоберуть”, – заявив перший президент України.

На його думку, зміни влади у РФ не станеться в найближчому майбутньому.

“Російський виборець поки приголомшений кремлівською пропагандою. І головне для росіянина – “была бы страна родная, и нету других забот”, – пояснив він.

На думку Кравчука, ця особливість ментальності росіян “буде працювати на Путіна”.

“Але всьому настає кінець. Тому настане кінець і там – як приходив кінець і нашим президентам, які думали, що вони вже схопили бога за бороду”, – підсумував він.

Згідно з даними опитування “Левада-центру”, результати якого оприлюднили 29 травня, рівень довіри Путіну впав до мінімального показника. Відповідаючи на запитання: “Назвіть п’ять-шість політиків, яким ви найбільше довіряєте?”, 25% опитаних назвали прізвище Путіна. У квітні 2020 року 28% респондентів згадали президента, відповідаючи на те саме запитання. Водночас у листопаді 2017-го рівень довіри Путіну становив 59%. Путін обіймає посаду президента із 2000 року з перервою у 2008–2012 роках, коли він був главою уряду.