Тимошенко у Влащенко, в ефірі ахметівського Україна24, вчора тонула у своєму популізмі та страшилках про блекаут. Пише телеграм-канал Тайны депутата.

Але договорилась вона аж до того, що Україну хочуть поділити між собою Захід та Росія. Юлія Володимирівна давно товаришує з Путіним, особливо близько з 2008-2009 років. І мріє зайняти місце Медведчука як головний переговорник із Москвою з продажу інтересів України. Бабуся сильно злиться, що цього не буде.

Законопроєкт президента України Володимира Зеленського про множинне громадянство – розкол і розтягування території України з подальшими парадами референдумів по кордонах і з подальшими претензіями на те, що України взагалі не може існувати. Про це вона заговорила в етері програми “Народ проти” на телеканалі “Україна 24”.

Тимошенко вміло грає на маніпуляціях з закарпатськими угорцями та румунами або молдаванами, які проживають в більш південніших областях.

“У той час, коли абсолютно по усіх прикордонних областях України видають масово паспорти і наполягають на тому, що в цих прикордонних областях проживають люди, які ідентичні культурно, мовно з сусідніми державами та видають ці паспорти масово для того, щоби потім мати право заявити: ця територія має паспорти сусідньої держави, там говорять мовою сусідньої держави, там потрібно проводити референдум і відділятися від України. Розумієте, що закладається”?, – говорить нардеп.

“Якщо зараз в країні, яка пів розтягнута на шматки, розколота, яка не може знайти спільну мову ні в культурній, ні в релігійні, ні в мовній системі інтересів, дати ще той закон, який вони внесли про множинне громадянство – це означає, що будь хто, просто по приколу може узяти український паспорт і отримувати тут усі соціальні пільги, може купити землю і претендувати на усі блага України у той час, коли українці, насправді, бідують”, – заявила Тимошенко. Так, може варто нагадати, хто почав той розкол, Юлія Володимирівна? І хто зараз на ньому, прямо в ефірі ахметівського телеканалу, вдало грає свою партію?

Хто б казав про «відірватись від реальних проблем». Та пані, яка за ручку привела державу до газової «залежності» від РФ, спустивши країну в безодню енергетичної кризи на непомірними цінами.

І вона й далі «гне свою лінію» як ні в чому не бувало. Та, яка просто наплювала на інтереси країни в 2008 році, говорить зараз, що законопроект, який би згуртував українців по всьому світу – це продаж України.

Помимо пані Тимошенко, ледь не всіх «проолігархічній» команді, таким як Разумкову, Медведчуку та Ахметову не сподобався законопроєкт Зеленського про множинне громадянство і вони звертаються в КСУ (де працюють проросійські судді), щоб той забракував даний законопроєкт. Під зверненням уже підписались Разумков, Гончаренко, Новінський та ще 20 проросійських депутатів (необхідні 45 зберуть точно найближчими днями), пише на своїй сторінці у фейсбук блогер Євгеній Прокопишин.

Таким чином МФО екс-спікера Разумкова «Розумна політика» та «Європейська солідарність» Порошенко (так собі «коаліція») торпедують законопроєкт Зеленського. Варто лиш зрозуміти абсурд ідеї – засудити множинне громадянство серед «проросійських» кадрів.

Але все ж, такий закон має велику перспективу, як би на нього не «плювали» противники. От що про це каже президент:

“Важлива складова нашої міжнародної політики – підтримка світового українства. Я знаю, наскільки важливим для українців, що мешкають у США, Канаді та ЄС, є питання множинного громадянства. Сьогодні я подаю відповідний законопроєкт на розгляд парламенту”, – сказав Зеленський.

За його словами, вперше “українці з усього світу відчуватимуть себе не діаспорою, не просто людьми “українського походження”, а українського громадянства”.