29-річний народний депутат з фракції “Слуга народу”, телеведучий і актор Олександр Скічко подав свою кандидатуру на пост голови Черкаської обласної державної адміністрації. Сьогодні її розгляне Кабінет міністрів.

Про це в середу, 20 січня, повідомив його колега по фракції Олександр Качура в своєму телеграм-каналі.

“Олександр Скічко написав заяву про призначення його губернатором Черкаської області. О 13:00 розгляд Кабміном. Бажаю удачі колезі!” – написав депутат.

Це кадрове рішення прокоментував телеграм-канал “Політика Країни”.

“Новим губернатором Черкаської області буде призначений нардеп-мажоритарник від” Слуги народу “Олександр Скічко.

У політичній тусовці він перш за все знаменитий завдяки своєму тестю – відомому бізнесмену Леоніду Юрушеву, який пройшов великий шлях від радянського цеховика до співвласника готелю “Інтерконтиненталь” в Києві (і не тільки).

Зятю такого великого людини не пристало бути простим нардепом, а тому його вже давно хотіли прилаштувати на якусь велику посаду. У минулому році ходили чутки, що його хотіли поставити на посаду міністра інфраструктури замість Криклія, але останній в кріслі втримався.

І тепер знайшли місце в Черкаській області.

Цьому призначенню передувала, як розповіли джерела “Страны”, конфліктна історія.

Колишній губернатор Сергій Сергійчук (колишній СБУшник) увійшов в клінч з власником Черкаської ТЕЦ бізнесменом Шкрібляком щодо його намірів підвищити тарифи на виробництво тепла. Шкрібляку це не сподобалося.

І він через екс-заступника голови МВС Євдокимова (давнього знайомого Зеленського, який займається у Шкрібляка питаннями безпеки) пролобіював відставку Сергійчука. Від останнього зажадав написати заяву про звільнення заступник глави офісу президента Кирило Тимошенко.

І 29 грудня президент підписав указ про його відставку (всього через 4 місяці після його призначення).

А тариф на виробництво тепла для Черкаської ТЕЦ НКРЕ підвищила на 24,1% “, – говориться в повідомленні.

Якщо нардепа Скічко затвердять на посаду губернатора, ЦВК призначить перевибори по мажоритарному округу 197 у Черкаській області (до якого входять міста Золотоноша та Канів). Саме від нього депутат обирався в Раду в 2019 році. До цього Скічко став фіналістом шоу “Україна має талант” і деякий час вів передачу “Підйом”. Однак піком його кар’єри стала роль ведучого, яку йому запропонували організатори “Євробачення-2017” в Києві.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський звільнив з посади губернатора Черкаської області Сергія Сергійчука, який встиг пропрацювати на посаді всього чотири місяці. Звільнення відбулося після подачі заяви за власним бажанням.