Відсторонений голова ДФС Роман Насіров утримується у чотиримісній камері Лук'янівського СІЗО.

Про це на брифінгу у вівторок заявив заступник міністра юстиції Денис Чернишов, передає Корупція. Інфо

"Роман Михайлович перебуває в Лук'янівському СІЗО на загальних умовах. Там чотиримісна камера, скажу відверто, це не найкомфортніша камера", – зазначив він.

За словами чиновника, в камері точно є туалет, а чи є там душ, він не знає.
За словами заступника міністра, разом з Насіровим наразі утримується в камері одна людина. При цьому Чернишов заявив, що не знає, хто це.

Також Чернишов повідомив, що в СІЗО Насірову провели обстеження. "Було проведене медичне обстеження штатного лікаря, стан його здоров'я задовільний, за медичною допомогою він не звертався", – сказав він.

Крім того заступник міністра повідомив, що Насіров заявив керівництву СІЗО про своє небажання спілкуватися з пресою.

Також в коментарі заступник міністра юстиції зазначив, що ніяких медичних препаратів Насіров надати йому не просив.

Черниш розповів, що у разі внесення застави діятиме наступний механізм. "Коли буде внесено заставу, то передаються документи про підтвердження застави, і наступної доби ми його відпускаємо", – заявив Чернишов.

При цьому він наголосив, що браслет на нього вдягатимуть співробітники відповідних органів, а не СІЗО. "Браслет маємо вдягати не ми. Ми Мін’юст, а не НАБУ", – сказав Чернишов.

На запитання журналістів, чи можуть Насірова перевезти в Феофанію, заступник міністрів зазначив, що це малоймовірно. За його словами, якщо людина, яка перебуває в СІЗО, звертається з приводу стану свого здоров’я, то її обстежує черговий в СІЗО лікар. 

"Він прийме попереднє рішення щодо стану і діагнозу. Якщо цей лікар не може встановити діагноз і надати допомогу, він може викликати лікаря з тієї лікарні, які є в нашому переліку, за тим попереднім діагнозом, який поставлено", – заявив Чернишов.
 
Як додав Черниш, теоретично Насірова можуть перевезти в Феофанію лише в тому випадку, якщо йому буде зле, і буде визначено, що надати допомогу йому можуть лише у Феофанії.

"Якщо буде поставлений діагноз, що надати допомогу може тільки Феофанія наприклад, то тоді він може бути вивезений туди", – сказав Чернишов.

Також чиновник повідомив, що у Насірова немає при собі мобільного телефону, він може ним користуватися тільки у визначений час. 

Як відомо, за рішенням суду, у СІЗО Насіров перебуватиме до внесення застави в розмірі 100 млн грн. Якщо ж заставу не внесуть, він перебуватиме в камері до 30 квітня.