У соціальних мережах поширюється гнівне відео іноземного медика-добровольця, який звернувся до західних політиків через їхню нерішучість у питанні підтримки України.

Боєць іноземного легіону висловлює своє обурення тим, що через вагання політиків тисячі цивільних стають жертвами геноциду. Цю інформацію він розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі «Х».

Військовий медик відзначає своє почуття сорому за те, що йому доводиться представляти Західний світ, де політики щоденно вагаються і не можуть ухвалити рішення щодо надання допомоги Україні.

«Як ви смієте щоденно так поводитись? Уявіть собі, що це ваші діти були на місці українців, уявіть себе хоч би раз на їхньому місці,»– звернувся він до західних політиків.

Це відео вже набрало понад 500 тисяч переглядів лише на основному акаунті, де воно було опубліковано в мережі «Х».

До слова, Бундестаг 22 лютого прийняв рішення підтримати надання Україні систем дальньої дії для проведення «точкових ударів глибоко в тилу Росії». Наразі очікується, що канцлер Німеччини ухвалить остаточне рішення щодо цього питання.

Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністрка Данії Метте Фредеріксен 23 лютого у Львові підписали безпекову угоду. Згідно з цією угодою, у 2024 році військова підтримка від Данії буде складати мінімум 1,8 мільярда євро.

Раніше прем’єр-міністрка Данії заявила, що її країна вирішила передати усю свою артилерію Україні, щоб змогла протистояти ворогу. Вона також закликала країни Європи посилювати військову допомогу, оскільки інші країни ще мають боєприпаси та системи протиповітряної оборони.

Також відомо, що Президент Франції Еммануель Макрон запланував зустріч з європейськими лідерами у Парижі 26 лютого. Під час цієї зустрічі будуть обговорені конкретні заходи та спільні ініціативи для підтримки України.