Міжнародна мережа з управління готелями InterContinental Hotels Group відкриє у Львові новий готель на базі відомого «Ґранд-готелю» на проспекті Свободи. Новий 5-зірковий готель під назвою Crowne Plaza Lviv відкриється уже наступного року.

У середу, 6 вересня, у Львівській міськраді було підписано протокол про наміри, який підписали один з віце-президентів компанії InterContinental Hotels Group Арон Лібінсон, гендиректор і власник «Ґранд Готелю» Григорій Козловський.

«Ґранд-готель», що відкрився ще у 1893 році,  вважається одним з найстаріших готелів міста Львова. Це один з перших об’єктів нерухомості Львова, який був приватизований ще у 1990 році, тоді ж готель пережив масштабну реконструкцію. У 2011 році новим власником готелю став відомий бізнесмен з Винників Григорій Козловський. У 2014 році почалася нова реконструкція, яка триває і досі, і в ході якої була значно збільшена загальна площа готелю.

InterContinental Hotels Group вважається найбільшою у світі мережею з управління готелями, куди входить понад 5 тис. готелів у понад 100 країнах світу. Більшість з них працюють по франшизі, однак понад 650 готелів працюють під безпосереднім управлінням InterContinental Hotels Group.

Єдиний в Україні готель мережі InterContinental відкрився у 2009 році. Власником цього готелю є мультимільйонер Леонід Юрушев, який займає 12 місце у списку найбагатших людей України за версією журналу «Фокус».