В очах більшості українців Петро Порошенко – ідеальний тато і сім'янин, от тільки, напевно, через свою політичну діяльність і бізнес він не завжди може простежити за поведінкою дітей. Звичайно, що увага преси постійно прикута до всіх рідних президента, тому їм варто було б бути максимально  обережними зі своїми витівками, передає Корупція.Інфо

Популярне: Старий Новий рік несе українцям “подарунок”: синоптики попередили про кардинальну зміну погоди

А ви знаєте, що донька Порошенка Євгенія має акторський талант і вже дебютувала у зйомках серіалу? І зовсім не українського для підняття духу співвітчизників, а в російському серіалі про поліцію. Марина Порошенко сама зізналася, що їхня донька отримала невеличку роль в серіалі "Повернення Мухтара". Зйомки проходили в 2012 році, коли Євгенії Порошенко було 12 років. Дівчинка з'явилася у 8 серії 8 сезону "У пошуках Герцога", з'явившись в кадрі всього на кілька хвилин в середині (дивитися з 17:38) і в кінці серії (дивитися з 44:00).

Хоч роль і епізодична, але, як кажуть, участь приймала…

А от світлина Михайла Порошенка, який навчається  в "Конкорд коледжі" так взагалі не залишила нікого байдужим. У Мережі  з'явилося фото хлопця, на якому він позує разом із своїми друзями з коледжу. І чомусь у Михайла розщіпнута сорочка аж донизу. Ну не пасує сину президента показувати свій оголений торс!