Наші статті
Подобається

Найєма шантажували відео для дорослих: Що відомо про обраницю нардепа

06/12/2017     Автор: Яна Романська
Найєма шантажували відео для дорослих: Що відомо про обраницю нардепа

Нехай заздрять, так відповів Найєм, коли в депутата запитали про наявність компромату на нього, передає Корупція.Інфо

Популярне: “На комуналку чи ліки”: Українцям обіцяють повернути вклади Ощадбанку СРСР за новою схемою

Ще у квітні цього року Мустафа Найєм, заявляв, що йому погрожували, опублікувати відео інтимного характеру, судячи з усього, "учасником" якого – є народний обранець. Проте, реакція Мустафи була доволі спокійною та неоднозначною. Він відповів, що не боїться такого компромату.

Восени журналістам Фактів ICTV, вдалось поспілкуватись на цю тему з Найємом ще раз, та поставити йому декілька відвертих питань про "інтимне відео" та шантаж, депутат підтвердив, що дійсно таки відео є, але він не боїться такого компромату.

Особисте життя Найєма, було завжди за ширмою таємничості. З останньої інформації, відомо лише те – що у журналіста був роман із Тетяною Даниленко.  Тоді ж про це також говорив і брат Найєма, який сподівався що шлюб між Найємом і Даниленко буде укладений зовсім скоро.

То чи можна стверджувати, що на цьому компромативному відео Найєм та Даниленко? Нардеп лише заявив, що щось таке було, але розголосу він не боїться. Невже наша політика до такої міри брудна?

Хоча, про це заявив і сам Мустафа, який розповів і про політичну боротьбу та намагання його "прибрати" чи це тільки показуха заради рейтингів? Ось це вже зовсім інше питання.