Знакова зустріч Клімкіна та Трампа: з'явилися фото і реакція дипломатів

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі, – Корупція Інфо

Популярне: УВАГА! Це має прочитати кожен водій! В Україні шокуючі нововведення! Дізнайтесь першими, щоб бути в безпеці!

Про це повідомляє прес-служба Посольства України в США.

Зазначається, що вони обговорили подальшу підтримку України зі сторони Сполучених Штатів.


Перед цим відбулася зустріч керівника українського зовнішньополітичного відомства з віце-президентом США Майклом Пенсом. Сторони детально обговорили розвиток ситуації на Донбасі. Клімкін подякував за незмінну позицію Адміністрації США в підтримці територіальної цілісності України і протидії російській агресії.

У зустрічах також взяв участь Посол України в США Валерій Чалий.

"Неординарний день серед буднів дипломата. Зустріч у Білому домі з президентом США Дональдом Трампом і віце-президентом Майклом Пенсом під час візиту міністра закордонних справ України Павла Клімкіна – це чіткий сигнал підтримки народу України та української діаспори Америки", – прокоментував він.

Також стало відомо, що Пенс під час переговорів з Клімкіним заявив, що досягти миру на Донбасі можна за умови дотримання Мінських угод.

Екс-генконсул України в Единбурзі та Стамбулі, голова правління фонду "Майдан закордонних справ" Богдан Яременко вважає, що зустріч Клімкіна та Трампа показала те, що офіційний Вашингтон не буде домовлятися із російською владою на шкоду інтересам України.

"Лаврову (якщо він щось не зрозумів) спрямований чіткий меседж – наші відносини з Росією – це важливо, але за рахунок України ми не будемо домовлятися. Хоча інші питання це не знімає, але цього вже дуже немало. Точніше – це вже дуже багато", – упевнений він.

 

"Через кілька годин після Лаврова Трамп прийняв Клімкіна, теж із послом. Наступний знімок повинен бути із середнім пальцем, відомо кому", – прокоментував переговори адвокат Марк Фейгін.