Головна зміна нової схеми грошового забезпечення військовослужбовців – з 1 січня 2018 року оклад військових буде залежати від прожиткового мінімуму, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Ти будеш імпотентом… Дивись мені в очі”: У мережі згадали, як Ірина Луценко прокурора проклинала

Уряд збільшив оклади військовослужбовців з 1 січня 2018 року, тепер черга за виплатами. 

Головна зміна нової схеми грошового забезпечення військовослужбовців – з нового року посадовий оклад військових буде залежати від прожиткового мінімуму. Тобто зарплати не потребуватимуть ручного управління, а будуть індексуватися автоматично.

Крім того, зростуть оклади за військові звання. Зокрема, за звання "солдат" будуть платити не 30, а 560 грн, за "майора" – 1420 грн. Ще більше отримає генерал – 1870 грн.Ще одне нововведення – виплата одноразової допомоги військовослужбовцям, які підписали свій перший контракт. Закладена сума – від 8 до 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Зате збережені основні виплати військовослужбовцям. А саме: залишається надбавка за особливості проходження служби військовослужбовцями в розмірі до 100% посадового окладу з урахуванням окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років. Зберігаються надбавки за службу в умовах режимних обмежень і за кваліфікацію, виплата матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальні допомоги для вирішення соціально-побутових питань.