Президент України Володимир Зеленський заявив, що не має жодних зауважень до міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Про це глава держави повідомиив під час спілкування з журналістами в резиденції “Залісся”, передає “Українська правда”.

Так, на запитання щодо закупівлі медичних костюмів за завищеними цінами він зазначив, що не знає, що глава МОЗ там купив, але висловив впевненість, що Степанов не міг закупити медичні костюми удвічі дорожче за аналогічні.

“Я впевнений, що ми можемо про це поговорити. Тільки давайте побачимо тоді якість виробника і таке інше. Степанов не міг цього зробити”, – сказав Зеленський.

Раніше Володимир Зеленський звернувся до українців.

Допитливі, оперативні, уважні до деталей, швидкі на слово й ноги, інколи настирливі, але завжди із загостреним почуттям справедливості. Це все – про наших українських журналістів.

І хоч за перший рік на посаді Президента я вже сповна відчув гостроту вашого пера, але не припиню вас поважати й захищати. І надалі відповідатиму на ваші запитання. Навіть у несподіваних місцях та умовах! Як-от за кермом велосипеда.

Бо ви – це запорука демократії та розвитку громадянського суспільства і ще один канал спілкування влади та народу. Ви й самі – четверта влада. А влада – це ще й відповідальність. Про це теж не слід забувати.

Сил і натхнення вам, шановні журналісти! Зі святом!