У суботу, 13 жовтня, в Києві було знайдено тіло, імовірно, самогубці. Він помер від вогнепального поранення в голову в будинку 2/27 на бульварі Праці, однак поряд з тілом пістолета не знайшли.

За попередньою інформацією, поруч з тілом чоловіка виявили передсмертну записку. Судячи з неї, останні слова були написані 12 жовтня.

Популярное: «Теперь лишить людей субсидии будет сложнее»: Юрист объяснила, что дает украинцам новый запрет

У ній він написав, що в зв'язку з хворобою через постійних болів він не може жити далі. Дана записка була написана ще в серпні – про це свідчила проставлена ​​дата. Але під підписом чоловіка була ще приписка. У ній написано: "На жаль, крім дати змінити нічого не можна".

На місце прибули правоохоронці. За непідтвердженою інформацією, біля тіла померлого не знайшли пістолет, з якого був зроблений постріл.

Нагадаємо, в Харкові батько-канібал разом з сином убив екс-міліціонера. Перед тим як сховати тіло, чоловік відрубав убитому голову і спробував його м'ясом на очах у сина.Понівечене тіло чоловіка знайшли 11 жовтня у Немишлянському районі Харкова. На окремих ділянках тіла були зрізані м’які тканини та шкіра, а голова відокремлена від тулуба.