На Здолбунівщині, в Рівненській області від раку помер дванадцятирічний хлопчик, якого мати заборонила лікувати. Рак крові і дитини знайшли кілька місяців тому, але мама не визнала діагноз і практично відмовилася від лікування. 

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Про ситуацію розповіла Мар'яна Рева, представник благодійного фонду "Скарбниця Надії". Додому до сім'ї в Будераж приїжджали і поліція, і представники влади, але вилучити дитину без згоди матері ніхто не мав права. Позбавити матір батьківських прав через суд не встигли, так як це тривалий процес, а у хлопчика часу не було. Дитина померла і тепер волонтери вимагають притягнути до відповідальності матір за злочинне ставлення до життя сина, розповідає  місцеве ЗМІ.

Нагадаємо, У Дніпропетровській області  рідна мати довела двох місячних немовлят-близнюків до крайнього ступеня виснаження, годуючи їх від народження коров’ячим молоком, розведеним із водою.Малюків у важкому стані забрала швидка з села Михайлівка до обласної дитячої лікарні у Дніпрі, де нині за їхнє життя борються лікарі.