Останнім часом поширюються чутки про те, що після відновлення роботи транспорту з 22 травня перевізники почнуть підвищувати вартість проїзду, щоб покрити свої збитки, понесені за час карантину.

Як на це реагуватиме Міністерство інфраструктури, повідомив його голова Владислав Криклій в ході брифінгу після засідання Кабміну.

«Те, що стосується залізничних перевезень, то підвищення ціни не відбудеться. Ми прекрасно розуміємо соціальний ефект і важливість цих перевезень ».Що стосується маршрутних таксі та автобусних перевезень, то, за словами Криклій, ціна також не повинна підвищуватися.

«Коли вони виграють конкурси на маршрути, вони встановлюють вартість, на маршрутних таксі вона встановлена ​​на рівні міст і не повинна змінюватися. Крім як випадків, якщо міста вирішать переглянути вартість, чого б ми не рекомендували, враховуючи соціальний аспект цього питання », – зазначив міністр.

Нагадаємо, що відновлення роботи громадського міського та приміського транспорту відбудеться з 22 травня. Залізничне сполучення стартує з 1 червня.