Заступник глави Офісу президента Олег Татаров прокоментував “Стране” інформацію, що з’явилася в ЗМІ про те, що Національне антикорупційне бюро України готується його затримати і зробити підозрюваним у кримінальній справі, пов’язаній із забудовником Максимом Микитасем.

Олег Татаров спростував чутки про свою причетність до злочинів.

“Розповсюджувані оточенням глави НАБУ чутки про те, що я нібито причетний до якихось злочинів, а також про те, що мене нібито хотіли затримати, не відповідають дійсності. Їх поширення я пов’язую зі своєю публічно озвученою позицією щодо роботи керівництва антикорупційного органу. Зараз працюю в штатному режимі “, – сказав”Стране “Татарів.

Нагадаємо, заступник голови Офісу Зеленського в кінці листопада сказав, що Артем Ситник не має морального права очолювати НАБУ і повинен піти.

“Я не хотів би оцінювати сам законопроект, оскільки не визначаю державну політику в цьому питанні. Тому можу висловити тільки свою власну думку щодо ситуації, що склалася навколо НАБУ”, – сказав Татаров.

Він зазначив, що останні соціологічні дослідження показують, що рівень довіри до НАБУ є мало не найнижчим серед всіх правоохоронних органів.

“НАБУ – це не українська історія, яка, на жаль, знаходиться за межами нашої країни. Можна виходити з різними законодавчими ініціативами, але коренем проблем в антикорупційній політиці держави є саме Артем Ситник”, – зазначив заступник керівника ОП.