20 січня правоохоронці зняли Максима Микитася з рейсу до Великої Британії. Микитась заявив, що їде на лікування в Лондон, але прокурори засумнівалися у правдивості цієї інформації

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький розповів, чому екснародного депутата Максима Микитася зняли з літака і не випустили із країни, хоча у нього був дозвіл на виїзд.

«Перед виїздом ми отримали оперативну інформацію про те, що суть і мета поїздки, можливо, не відповідає заявленим, тому мною було прийнято рішення про скасування дозволу», – зазначив Холодницький в ефірі програми «Факти тижня».

За словами глави САП, Микитась заявив, що їде на лікування в Лондон, але прокурори засумнівалися у правдивості цієї інформації.

«Є якісь терміни для лікування, за три-чотири дні, на які давався дозвіл, це неможливо», – додав Холодницький.

Відзначимо, що раніше стало відомо, що дозвіл на виліт колишнього нардепа Максима Микитася, якого підозрюють у присвоєнні майна Нацгвардії на суму, яка перевищує 81 млн грн, відмінив саме керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький. Про це повідомляє ряд ЗМІ із посиланням на джерело в правоохоронних органах.

Як стало відомо журналістам, дозвіл Микитасю на виліт з України дав заступник Холодницького Максим Грищук. Причиною стали скарги екснардепа на здоров’я, яке можна, так би мовити, підтримати лише у медичному закладі Лондону. Таким чином, Грищук дозволив Микитасю виїхати з України на період з 20 по 24 січня 2020 року. Отже, 20 січня 2010 року Холодницький, повернувшись з відпустки відмінив дозвіл Грищука.

Того ж дня правоохоронці знову одягли електронний браслет контролю на колишнього депутата Верховної Ради Максима Микитася

Максима Микитася підозрюють у заволодінні майном Нацгвардії на суму понад 81 мільйон гривень. У жовтні 2019 року суд відправив його під варту з альтернативою застави у 80 мільйонів гривень.