Кандидат, який програв у депутати і нардеп від "Народного фронту" Сергій Пашинський прокоментував інформацію про те, 26 липня в Малинському районі Житомирської області – біля автотраси Київ – Ковель, виявлено тіло убитого 23-річного жителя Коростеня Іллі Обіхода на прізвисько Француз.

"Страна" ще до виборів писала про зникнення чоловіка, який допомагав конкурентам Пашинського. І про те, що пропажу "Француза" безпосередньо пов'язували з депутатом від "Народного фронту".

Однак Пашинський чомусь вирішив прокоментувати ситуацію тільки зараз, коли знайшли тіло.

Пашинський в своєму повідомленні заперечує будь-яку причетність до вбивства "Француза", а також безсторонньо відзивається про видання, яке вперше оприлюднило інформацію про цей злочин, ґрунтуючись на інформації з достовірних джерел.

"Не знаю хто такий "Француз"- ніколи з ним не перетинався. Все викладене в матеріалі, це не більше, ніж фантазія пані Крюкової (заст. головного радактора "Страни"- прим.ред.). Я прошу керівника Національної поліції Сергія Князєва взяти розслідування цього злочину під свій контроль, і як можна швидше дати суспільству відповіді щодо обставин цього вбивства ", – написав Пашинський у себе на ФБ.

Відзначимо, що новина про знайдене тіло вже викликала великий резонанс. Зокрема, її прокоментував відомий юрист Андрій Портнов.

"Хлопець, який на парламентських виборах боровся з Пашинським знайдений мертвим. Друзі, я нічого не хочу цим сказати, але ми обов'язково повинні проаналізувати збірний образ фігуранта. Він весь час фігурує там, де смерть і насильство. Думаю, не варто нагадувати про його причетність до масових вбивств на Майдані, розкраданням озброєнь, постачання в армію бракованих боєкомплектів і стрільбі в київського перехожого. У кожному з цих епізодів – ризик людьми, поверхове ставлення до людського життя або прямий умисел на насильство замість наживи. Нові правоохоронні органи повинні скрупульозно вивчити цю темну історію. Цей Чикатило вже давно проситься в тюрму ", – написав Портнов у себе в ФБ.

За даними джерел видання в поліції Житомирської області, тіло Іллі Обихода знайдено в лісопосадці – воно було присипане землею. Перед смертю хлопця явно катували – тіло роздягнуте майже догола, зламана щелепа. На голову чоловіка вбивці натягнули пластиковий мішок. За попередньою інформацією, "Француз" був убитий пострілом в спину. Відкрито кримінальне провадження за частиною 1, ст. 115 КК України – умисне вбивство.

Відзначимо, що Пашинський посів третє місце на окрузі №64. Перше місце там зайняв самовисуванець, нардеп від БПП, Володимир Арешонков. Друге – кандидат від "Слуги народу" В'ячеслав Сигачев.