У місті Івано-Франківськ ніч на 15 червня, в рамках масштабного мистецького фестивалю Porto Franko справжнє шоу влаштувала популярна фрік-група "Хамерман Знищує Віруси", передає Корупція.Інфо

Артисти виступили на сцені разом з китайським хором "Дін-Дон", при цьому солісти "Хаммерман" були практично голими.

Музиканти самі себе називають "найадекватнішою групою України", основною фішкою виконавців є унікальні сценічні образи, жоден з яких не повторюється двічі.

Свої "сміливі" костюми група створює зі звичайних підручних матеріалів власними руками. На цей раз один з музикантів надягнув тільки панчоху, яка прикрила статевий орган, інший – дві картонні картини, які прикривали також голе тіло.

Після такого незвичайного виступу, яке проходило в Палаці Потоцьких (Івано-Франківськ), мер міста Руслан Марцинків красномовно висловився в соціальних мережах.

На своїй сторінці в Facebook він обурився виступом музикантів і доручив освятити місце, де вони виступали."Після вчорашнього виступу в палаці Потоцьких доручив Гайдару (керівник департаменту архітектури – ред.) освятити місце проведення заходів! Організатори, а це благодійний фонд Шевченко, гарантували дотримання моральних норм і християнських цінностей! Ми звичайно за проведення заходів, але не настільки! Порадьте, як діяти в таких обставинах, враховуючи звинуваченням в політичному переслідуванні організаторів", – написав Марцинків.

Відзначимо, "Хамерман Знищує Віруси" – провокаційний український фрік-колектив, заснований в 1996 році. Він складається з двох епатажних чоловіків – Володимира Пахолюка і Альберта Цукренко. Основна мета групи – насміхатися над реальності і просто розслабляти, веселити і заряджати драйвом публіку.

Популярне: Нововведення від Нацбанку: українці більше не зможуть вільно користуватися зарплатними картками

Оскільки творчість "Хамерман Знищує Віруси" досить провокаційна – слухачі діляться на "два табори". Хтось вважає їх не в собі, а кому-то – дуже навіть до смаку зухвалі російськомовні виступи дуету, переповнені ненормативною лексикою.‡агрузка...