Телеведучий Микита Добринін став 9 холостяком однойменного романтичного реаліті-шоу на телеканалі “СТБ”. І, на жаль, єдиним у кого таки вдалося знайти своє кохання на проекті.

З переможницею шоу, Дашею Квітковою, Добринін продовжує будувати відносини і пара на даний момент проживає разом у новій квартирі.

Закохані постійно діляться спільними світлинами і показують свій побут і фото з відпочинку. Проте, поки розмов про весілля чи наприклад про поповнення у родині не йдеться. Кожен займається своєю кар’єрою і своєю роботою.

Проте напередодні, Даша вирішила трошки пожартувати і опублікувала інтригуюче фото у себе в сторіс в Інстаграм, де позує з “вагітним” животиком на фоні дзеркала.“Немає сил більше приховувати”, – підписала фото Квіткова.

Шанувальники одразу ж стали запитувати у дівчини чи це правда, чи вона не жартує і кого подарує своєму коханому – хлопчика чи дівчинку?

Проте уже в наступному сторіс Даша зізналась, що просто пожартувала і насправді такий живіт у неї, тому що вона смачно поїла. Дівчина Добриніна просто пожартувала.