Кабінет міністрів ще раз звільнив голову Державного агентства резерву Ярослава Погорілого, якого напередодні поновили на посаді у зв’язку із рішенням суду.

Про це йдеться у розпорядженні уряду №1258-р від 20 жовтня.

“Звільнити Погорілого Ярослава Андрійовича з посади Голови Державного агентства резерву України у зв’язку з переходом на іншу роботу”, – йдеться у документі.

Водночас уряд поклав на заступника голови Держрезерву Микиту Барабаша тимчасове виконання обов’язків голови – до призначення голови в установленому порядку.

Нагадаємо, Погорілого звільнили 13 травня 2020 року за пропозицією ексміністра економіки Ігоря Петрашка.

“Звільнити Погорілого Ярослава Андрійовича з посади Голови Державного агентства резерву України відповідно до частини 1 статті 87-1 Закону України “Про державну службу””.

У лютому САП повідомила, що начальника Управління державного резерву спіймали на наданні 40 тисяч доларів хабара голові Держрезерву. Тоді голова Держрезерву Ярослав Погорілий заявив, що інформацію про будь-яку спробу дати йому хабар одразу передаватиме до НАБУ.

Погорілого призначили головою Державного агентства резерву України 27 листопада 2019 року.

18 жовтня 2021 року уряд поновив на посаді голову Державного агентства резерву Ярослава Погорілого на виконання рішення суду.