Міхеїл Саакашвілі опублікував листа. У ньому експрезидент Грузії розповів, що його обманним шляхом змусили залишити в’язницю, запевнивши, що перевозять до цивільної клініки.

Про це йдеться на його сторінці у Facebook.

“Мене обдурили після того, як сказали, що повезуть до звичайної міської поліклініки. Я скасував зустріч із лікарями, зустріч з мамою й дітьми”, – заявив Міхеїл Саакашвілі.

Саакашвілі повідомив, що попри опір з його боку, співробітники в’язниці почали його вивозити, а також вводити медичні препарати.

За словами експрезидента Грузії, до лікарні його перевели за вказівкою Путіна, щоб знищити.

“Метою мого переведення сюди однозначно є моє фізичне знищення за вказівкою Путіна”, – написав Саакашвілі.

Варто додати, що акції протесту опозиційних сил, які вимагають звільнення колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі та призначення дострокових парламентських виборів, продовжились у Тбілісі й сьогодні вранці.

“Ці протестні акції безперервні, поки, насамперед, Міхеіла Саакашвілі не буде госпіталізовано до цивільної клініки. Його перебування у тюремній лікарні небезпечне, тому депутати парламенту від опозиції вимагають зустрічі з міністром юстиції”, – сказав голова опозиційної партії “Єдиний національний рух” Никанор Мелія журналістам у вівторок, передає Інтерфакс-Україна.

Прихильники опозиції в цей час збираються біля будівлі міністерства юстиції. Мелія заявив своїм прихильникам, що учасники акції вимагатимуть від міністра юстиції Раті Брегадзе роз’яснень щодо зроблених ним напередодні заяв про добровільну госпіталізацію Саакашвілі до тюремної лікарні.