Скандальний Євгеній Шевченко, якого вигнали зі “Слуги народу”, знову відзначився. На цей раз нардеп зібрався в окупований Донецьк до проросійських бойовиків. Відповідну заяву він опублікував на своїй сторінці в Телеграм.

Він повторив пропагандистську тезу про те, що “наші люди один в одного стріляють”. На цьому Шевченко не зупинився, написавши, що “комусь потрібно почати діалог”.

Без розмови віч-на-віч – миру не досягти. І не треба мені розповідати про “легітимізацію” бойовиків,– продовжив скандальний нардеп.

Ситуацію на Донбасі він також для чогось порівняв з Афганістаном, назвавши легітимізацію бойовиків звичайною проблемою в головах.

І не треба мені розповідати про «легітимізацію» бойовиків. Ця проблема у деяких у головах. Все одно буде на нашу. По-людськи. Без різних упокорених порадників. Валіза, фюзеляж літака, щасливої втечі. Як у Афганістані.

Зовсім нещодавно екс-нардеп втрапив в гучний скандал, похваливши статтю очільника Росії. Її він назвав дуже сильною по змісту з боку Кремля. 

Також він зазначив, що Білорусь як ніхто нам потрібна у примиренні нас як усередині України, так і з Росією.

Бо лише дурні чи брехливі політики кажуть нам, що проблеми України в режимі Путіна чи Лукашенка, а змінивши їх – ми вирішимо всі наші негаразди та повернем усі наші території. Це не так, Путін та Лукашенко лише зовнішній вияв волі своїх громадян,-написав Шевченко.

До того ж, Шевченко знову продовжив тезу про “братські народи”.

Нардеп каже, якщо не можна змінити своїх сусідів, треба міняти свою політику. Попри те, що саме дії сусіда призвели до війни, окупації території та загибелі десятків тисяч українців.

Україні пора прокинутися від цього п’яного чаду. Пора йти на діалог, робити прагматичні вчинки і навчитися тримати слово, – стверджує Шевченко.

Нагадаємо, Шевченко давно висловлював заяви на підтримку Лукашенка. Під час активних протестів у серпні 2020 року, Шевченко закликав пробачити Лукашенку “його гріхи”.

Крім того, депутат стверджував, що білоруси вийшли на протести проти режиму Лукашенка, бо “їм нудно”. Парламентар облаяв білоруську опозицію, він назвав опонентів Лукашенка “муд***ми”, “виродками” і “під***сами”.

У квітні Шевченко поїхав у Мінськ, щоб зустрітись із самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком. Український політик говорив нібито для нього це велика честь.