Усі нещодавні провальні атаки на Гончарука та його уряд робилися олігархами з ціллю розставити побільше “своїх людей” по посадах. Таку думку висловив блогер Олександр Лємєнов на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Читаю як змінюється “воінствєнная” риторика ручних депутатів Коломойського, та, інших мутних персонажів. Загалом, цей провал з намаганням знести уряд Гончарука є найбільш епічним провалом цієї тусовочки. Просто грандіозно дали в штангу. І чим більше вони робитимуть марних спроб підлаштувати систему органів публічної влади під себе, тим швидше втрачатимуть вплив на обмежене коло свого електорату”, – констатує Олександр Лємєнов.

Саме вони, на думку блогера, розганяли “різного роду зраду, починаючи від байок про “соросят”. Також він критично висловився на адресу деяких дописувачів, що підхоплюють не думаючи скандальні вислови.

“Безумовно, частина політикуму хоче змінити поточний стан справ, розставити побільше “своїх людей” по посадах. І частина Фейсбук-спільноти, не бачачи за деревами ліс, підливає масла у вогонь. Очікуємо нового повороту в суспільних потрясіннях. Тільки не забуваємо, що ми всі пливемо в одному човні. Керівників багато, гребти тільки нікому”, – підсумовує Лємєнов.

В свою чергу, український бізнесмен Ігор Коломойський має «величезний» вплив на державу, і це створює проблеми для президента України Володимира Зеленського.

Про це у «Суботньому інтерв’ю» розповів заступник гендиректора «Укроборонпрому» Мустафа Найєм.

«Коломойський має величезний вплив на державу, на рішення, які приймаються, але мені здається, що зараз він – більше проблема президента, ніж його друг. І я думаю, що якби ми зараз спитали Володимира Зеленського, чи хотів би він позбавитися цієї проблеми, чи він спирається на Коломойського, то він обрав би перший варіант відповіді. Бо всі люди, які афілійовані з Коломойським зараз, по факту працюють, як іржа, в його команді, вони деструктивно впливають і на фракцію в парламенті, і на урядові рішення, і на сам уряд, і на рішення президента», – вважає Мустафа Найєм.

«У нього є медіа, у нього є партнери, у нього є партнери-бізнесмени, у тому числі люди, які працюють у правоохоронних органах, в державних органах і так далі. Тому я не сказав би, що це буде так просто його позбавитися», – сказав заступник гендиректора «Укроборонпрому».