Другий президент України Леонід Кучма вважає, що державу повинні очолювати молоді люди.
Про це він сказав на прес-конференції у Дніпрі.
«Я думаю, що треба давати дорогу молодим. На жаль, коли ведеш дискусію в цьому напрямку, ніхто однозначно не може сказати: хто буде краще – той чи інший. У цьому наша проблема», – сказав він.
Відповідаючи на питання про майбутні зміни до Конституції, Кучма сказав: «Треба навчитися жити за тією Конституцією, яка є».
Він додав, що кожен політик, який приходить до влади в Україні, починає з того, що треба міняти Конституцію.
Також він зазначив, яким хотів би бачити майбутнього президента.
"Головне, щоб він був діловою людиною, щоб в нього в голові було менше політики, а більше конкретики.
Бо сьогодні одна політика, а економіка стоїть. На ці проблеми треба звернути увагу. Село ще, металургія трошки допомагають, а всього іншого нема. Завдання майбутнього президента в першу чергу звернути увагу на це. Я не кажу вже про питання Донбасу – це також першочергове питання. Якщо не буде потужної економіки, то ми нікому не потрібні, ми будемо розмінною монетою між Заходом і Росією, – зазначив екс-президент.
Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня
Водноча за його словами, він не хоче давати оцінку вже відомим кандидатам на пост президента.
Кожен має право піти на вибори. Тим більше, ми чітко знаємо, що і Юлія Володимирівна і Гриценко обов’язково підуть на вибори. Хай поборються. Навіть Вакарчук. Відчувається, що в нього стільки енергії, що він не знає, в якій бік її направити: чи залишатися в шоу-бізнесі чи віддати в політику. Але йому занадто складно.
Зазначимо, що Директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк зазначив, що ці вибори можуть стати останніми для політиків, які були «вирощені» за часів президентства Леоніда Кучми. За його словами, це Тимошенко, Порошенко, Гриценко та Рабінович.
Він також спрогнозував можливу вартість виборчої кампанії.
«Вартість усієї виборчої кампанії всіх кандидатів на всіх рівнях по всій країні буде як половина траншу МВФ», – припускає Давидюк.
Напади на активістів, що останнім часом відбуваються в Україні, на переконання політолога, свідчать про те, що старі політичні кримінальні клани намагаються не допустити зміни політичних еліт, особливо на місцях.